Lidhje

Shqipëri, universitetet dhe tregu i punës


Shqipëri, universitetet dhe tregu i punës
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:49 0:00

Universitetet e vogla me traditë në Shqipëri forcojnë bashkëpunimin me sektorët e punësimit

XS
SM
MD
LG