Lidhje

Zjarret dhe mbrojtja e natyrës


Zjarret dhe mbrojtja e natyrës
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:05 0:00

Në Shqipëri janë shfaqur vatra të shumta zjarri të cilat kanë dëmtuar sipërfaqe pyjore dhe zona natyrore. Specialistët e natyrës shprehen me shqetësim për zjarret në disa qarqe të vendit dhe kërkojnë më shumë ndihmë nga banorët.

Zjarret dhe mbrojtja e natyrës
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:05 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG