Lidhje

Tiranë: Ekonomia informale dhe standardet europiane


Tiranë: Ekonomia informale dhe standardet europiane
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:49 0:00

Inspektoriatet shqiptare kryen vitin e kaluar mbi 80 mijë kontrolle të planifikuara, ndërsa sivjet numri i inspektimeve po ulet, falë teknologjive të reja, që ulin shanset për korruptim të inspektorëve nga biznesi.

XS
SM
MD
LG