Lidhje

Kosovë, bëhet thirrje për kompromis për të dal nga ngërçi aktual politik


Kosovë, bëhet thirrje për kompromis për të dal nga ngërçi aktual politik
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:33 0:00

Për analistët gjendja aktuale kërkon një kompromis ndërmjet partive politike si dhe reforma për tu mos u përsëritur kriza politike, e njëjtë si ajo e tri viteve më parë.

XS
SM
MD
LG