Lidhje

LDK, Vetëvendosje në përpjekje të afrimit të qëndrimeve


LDK, Vetëvendosje në përpjekje të afrimit të qëndrimeve
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:46 0:00

Zyrtarë të Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Lëvizjes Vetëvendosje thanë se kanë filluar takimet në përpjekje për të afruar qëndrimet për krijimin sa më të shpejtë të institucioneve të reja.

XS
SM
MD
LG