Lidhje

Analistët komentojnë qeverinë e re socialiste


Analistët komentojnë qeverinë e re socialiste
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:33 0:00

Në Tiranë, studiuesit e jetës politike theksojnë se zoti Rama ende nuk ka shpalosur programin qeverisës dhe ambicjet në ekonomi, për të cilat qytetarët janë më shumë të interesuar.

XS
SM
MD
LG