Lidhje

Tiranë: Papunësia e rinisë


Tiranë: Papunësia e rinisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:04 0:00

Në Shqipëri papunësia e të rinjve është 30 për qind dhe një nga problemet kryesore të shoqërisë. Pjesa dërrmuese e të rinjve thonë se janë gati të emigrojnë sapo t'u jepet një mundësi.

XS
SM
MD
LG