Lidhje

Nderohen 6 bijtë e Hotit


Nderohen 6 bijtë e Hotit
please wait

No media source currently available

0:00 0:30:04 0:00

Unioni mbarëkombëtar i ish të burgosurve politikë të Shqipërisë nderoi sot 6 bijë të Hotit, në Malësi të Madhe, të cilët u burgosën dhe persekutuan nga regjimet komuniste në Shqipëri dhe ish Jugosllavi

XS
SM
MD
LG