Lidhje

Maqedoni, Analistët mbi punën e qeverisë


Maqedoni, Analistët mbi punën e qeverisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:34 0:00

Analistët në Maqedoni vlerësojnë se qeveria e vendit është e hapur dhe transparente dhe se ka realizuar një sërë premtimesh, por se do të përballet në të ardhmenme mjaft probleme sidomos të natyrës ekonomike. Qeveria e Maqedonisë shënoi së fundmi njëqind ditë nga formimi i saj.

XS
SM
MD
LG