Lidhje

Media Arkivi

Shkup, shënohet 16 vjetori i sulmeve të 11 shtatorit 2001


Shkup, shënohet 16 vjetori i sulmeve të 11 shtatorit 2001
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00

Ambasada amerikane në Shkup përkujtoi sot sulmet terroriste të 11 shtatorit përmes një aktiviteti të synoi në grumbullimin e gjakut të dhuruar dhe veshëmbathjeve nga vullnetarë dhe organizata të shumta për plotësimin e nevojave të pacientëve në Maqedoni.

XS
SM
MD
LG