Lidhje

Shqipëri: Eskpertët analizojnë programin e qeverisë


Shqipëri: Eskpertët analizojnë programin e qeverisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:57 0:00

Në Tiranë, studiuesit e ekonomisë dhe politikës po i shohin me një sy kritik si programin e qeverisë së re ashtu edhe marrëdhëniet e saj me opozitën.

XS
SM
MD
LG