Lidhje

Shkencëtarët europianë në mbrojtje të lumit Vjosa


Shkencëtarët europianë në mbrojtje të lumit Vjosa
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:24 0:00

Në Tiranë, 30 shkencëtarë të natyrës nga 4 shtete europiane publikuan një studim mbi vlerat e lumit Vjosa, ku gjetën mbi 300 gjallesa, mes të cilave, edhe një peshk dhe një insekt të panjohur më parë.

XS
SM
MD
LG