Lidhje

Shëndeti mendor në Shqipëri


Shëndeti mendor në Shqipëri
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:22 0:00

Bashkë me ndërgjegjësimin në rritje mbi rreziqet e shëndetit mendor, në Shqipëri sa vjen e rritet numri i personave të diagnostikuar me këto sëmundje, ku kryesisht mbizotërojnë stresi, depresioni dhe trauma.

XS
SM
MD
LG