Lidhje

Kosova, Serbia dhe perceptimi për procesin e normalizimit


Kosova, Serbia dhe perceptimi për procesin e normalizimit
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:20 0:00

Në Prishtinë, Instituti Demokratik i Kosovës ka publikuar një studim sipas të cilit, shqiptarët dhe serbët e kuptojnë krejt ndryshe procesin e normalizimit të marrëdhënieve mes të dy vendeve.

XS
SM
MD
LG