Lidhje

Shqipëri, projekt-ligji për pakicat


Shqipëri, projekt-ligji për pakicat
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:26 0:00

Në Tiranë, parlamenti nisi sot diskutimin e projekt-ligjit për mbrojtjen e pakicave kombëtare. Ai u prit me kritika të shumta nga partitë opozitare. Por debatet mes shumicës dhe opozitës përsëri u bllokuan tek e drejta e fjalës.

XS
SM
MD
LG