Lidhje

Shqipëri, parlamenti diskuton reformën zgjedhore


Shqipëri, parlamenti diskuton reformën zgjedhore
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Në Tiranë, parlamenti u mbërthye sot në diskutim mbi shkeljet dhe abuzimet gjatë proceseve zgjedhore. Në kalendar është parashikuar ngritja e një komisioni për reformën zgjedhore.

XS
SM
MD
LG