Lidhje

LSDM e sukseshme në raundin e parë të zgjedhjeve në Maqedoni


LSDM e sukseshme në raundin e parë të zgjedhjeve në Maqedoni
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:08 0:00

Në raportin paraprak ODIHR-i, shprehet se zgjedhjet kontribuan në forcimin e besimit tek procesi demokratik, ndërsa vëren se pati pretendime të besueshme për një numër parregullsish si blerje vote, trysni mbi votuesit dhe raste të izoluara dhune.

XS
SM
MD
LG