Lidhje

Analistët, vlerësim pozitiv për zgjedhjet komunale në Kosovë


Analistët, vlerësim pozitiv për zgjedhjet komunale në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:50 0:00

Zgjedhjet e së dielës për pushtetin komunal në Kosovë po vlerësohen me nota pozitive nga njohësit e çështjeve politike. Sipas tyre, rezultatet ishin plot me befasi kryesisht në qytetet më të mëdha të vendit dhe ato do ta bëjnë edhe sfiduese konkurrencën në raundin e dytë.

XS
SM
MD
LG