Lidhje

Raport i ri: Integrimi në BE dhe reforma në drejtësi


Raport i ri: Integrimi në BE dhe reforma në drejtësi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:29 0:00

Në Tiranë, Lëvizja Europiane e Shqipërisë publikoi një raport mbi ecurinë e integrimit, sa i takon gjendjes së drejtësisë dhe reformimit të saj. Studiuesit folën me shqetësim për vonesat e vettingut dhe reformës gjyqësore, si një kërkesë e Bashkimit Europian dhe opinionit vendas.

XS
SM
MD
LG