Lidhje

Ish-shefi i Euralius: Mjaft me vonesat e reformës në drejtësi


Ish-shefi i Euralius: Mjaft me vonesat e reformës në drejtësi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:27 0:00

Ish-shefi i Misionit Euralius dr.Rainer Deville, tha në Tiranë se reformimi i sistemit të drejtësisë është tejet i vonuar. Ai theksoi se pas këtyre vonesave, nevojitet një platformë e re objektivash dhe një mirëkuptim i ri politik mbi drejtësinë.

XS
SM
MD
LG