Lidhje

Baba Mondi: Çmimi Ikonë e Paqes, vlerësim për gjithë bektashianët


Baba Mondi: Çmimi Ikonë e Paqes, vlerësim për gjithë bektashianët
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

Kreu i Komunitetit Bektashian, Dedebaba Edmond Brahimaj, nderohet për rolin e tij në shërbim të njerëzimit dhe paqes globale

XS
SM
MD
LG