Lidhje

Balotazhi në Maqedoni


Balotazhi në Maqedoni
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:02 0:00

Raundi i dytë është i rëndësishëm në veçanti për shqiptarët me që shumcën e komunave në veri dhe perëndim të vendit do t’i drejtojnë shqiptarët

XS
SM
MD
LG