Lidhje

Tiranë: Kanceri i gjirit, përhapja dhe diskriminimi


Tiranë: Kanceri i gjirit, përhapja dhe diskriminimi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:49 0:00

Në Tiranë, organizata të shoqërisë civile u bënë dhurata të domosdoshme grave që trajtohen nga kanceri i gjirit. Sipas të dhënave sëmundja po përhapet me shpejtësi edhe në mosha të reja.

XS
SM
MD
LG