Lidhje

Tiranë: Kanceri i gjirit, përhapja dhe diskriminimi


Në Tiranë, organizata të shoqërisë civile u bënë dhurata të domosdoshme grave që trajtohen nga kanceri i gjirit. Sipas të dhënave sëmundja po përhapet me shpejtësi edhe në mosha të reja.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG