Lidhje

Propozimi per nderprerjen e lotarise amerikane


Propozimi per nderprerjen e lotarise amerikane
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:21 0:00

Shtëpia e Bardhë thotë se propozimi për për t'i dhënë fund "programit të Lotarisë së Diversitetit ishte që më parë i përfshirë në parimet e reformës së imigracionit që Shtëpia e Bardhë ka dorëzuar në Kongres, dhe është përfshirë në projekt-ligjin RAISE, që Presidenti e ka mbështetur”.

XS
SM
MD
LG