Lidhje

Kosove, kerkohet me shume siguri per gazetaret


Kosove, kerkohet me shume siguri per gazetaret
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Në Kosovë, organizatat e gazetarëve thanë se vetëm deri në muajin gusht të këtij viti janë regjistruar mbi 20 raste të sulmeve ndaj gazetarëve dhe punonjësve të medias

XS
SM
MD
LG