Lidhje

Lufta kundër krimit të organizuar në Shqipëri


Lufta kundër krimit të organizuar në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:51 0:00

Në Shqipëri u prezantua sot Task Forca kundër organizatave dhe grupeve kriminale, një strukturë e posaçme e cila do të ketë mbështetjen edhe të ekspertëve të huaj, të FBI-së amerikane, e të njësive antikrim të Gjermanisë, Italisë dhe Britanisë së madhe.

XS
SM
MD
LG