Lidhje

Kërcënimet politike dhe fetare në Kosovë


Kërcënimet politike dhe fetare në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:56 0:00

Qendra e Kosovës për studime të Sigurisë tha të martën se që nga shpallja e pavarësisë së Kosovës, incidentet politike kanë qenë më të përhapurat në vend, ndërsa që nga fillimi i konfliktit në Siri, janë shtuar edhe kërcënimet e natyrës fetare.

XS
SM
MD
LG