Lidhje

NATO e përkushtuar për sigurinë e Ballkanit


NATO e përkushtuar për sigurinë e Ballkanit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:08 0:00

Në Kosovë, zyrtarë të NATO-s thanë se do të vazhdojnë të ruajnë praninë dhe angazhimin për të siguruar qëndrueshmërinë dhe sigurinë e Ballkanit Perëndimor.

XS
SM
MD
LG