Lidhje

Tiranë, panairi i librit shqip


Tiranë, panairi i librit shqip
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:51 0:00

Në Tiranë po zhvillohet këto ditë panairi i librit shqip. Shtëpitë botuese të Shqipërisë dhe Kosovës kanë sjellë një librash të autorëve shqiptarë e të huaj.

XS
SM
MD
LG