Lidhje

Tiranë, panairi i librit shqip


Në Tiranë po zhvillohet këto ditë panairi i librit shqip. Shtëpitë botuese të Shqipërisë dhe Kosovës kanë sjellë një librash të autorëve shqiptarë e të huaj.

XS
SM
MD
LG