Lidhje

Kosovë, raundi i dytë i zgjedhjeve - ndryshime në disa qytete të mëdha


Kosovë, raundi i dytë i zgjedhjeve - ndryshime në disa qytete të mëdha
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:30 0:00

Në Kosovë, rezultatet e zgjedhjeve për pushtetin lokal, çuan në ndryshime në disa qytete të mëdha. Partitë politike janë në pritje të numërimit të votave me kusht dhe nëpërmjet postës, që mund të jenë vendimtare në disa komuna të vendit, për shkak të rezultatit të ngushtë ndërmjet kandidatëve. Raundi i dytë i zgjedhjeve u vlerësua i rregullt dhe pa incidente të përmasave që do të mund të ndikonin në proces.

Kosovë, raundi i dytë i zgjedhjeve - ndryshime në disa qytete të mëdha
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:30 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG