Lidhje

Media Arkivi

BE: Zgjedhje të qeta dhe të rregullta në Kosovë


Vëzhguesit e Bashkimit Evropian thanë të martën se zgjedhjet e së dielës në Kosovë ishin kryesisht të qeta dhe u zhvilluan në mënyrë të rregullt.

XS
SM
MD
LG