Lidhje

BE: Zgjedhje të qeta dhe të rregullta në Kosovë


BE: Zgjedhje të qeta dhe të rregullta në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00

Vëzhguesit e Bashkimit Evropian thanë të martën se zgjedhjet e së dielës në Kosovë ishin kryesisht të qeta dhe u zhvilluan në mënyrë të rregullt.

XS
SM
MD
LG