Lidhje

Studim mbi varësinë e medias nga politika në Shqipëri


Studim mbi varësinë e medias nga politika në Shqipëri
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00

Në Tiranë, u publikua sot një studim, që zbuloi një varësi të madhe të medias ndaj politikës. Studiuesit Mark Marku dhe Blendi Ceka pohuan në punimin e tyre se për paradoks, është politika ajo që harton axhendën e medias dhe jo e kundërta.

XS
SM
MD
LG