Lidhje

Maqedoni, reforma në fushën e gjyqësorit, sigurisë dhe administratës publike


Maqedoni, reforma në fushën e gjyqësorit, sigurisë dhe administratës publike
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:03 0:00

Qeveria e Maqedonisë po përgatitet që deri në fund të vitit të miratojë disa ligje në fushën e gjyqësorit, sigurisë dhe administratës publike, që i kërkon Bashkimi Evropian, si kusht për përparimin e vendit drejt kësaj organizate.

XS
SM
MD
LG