Lidhje

Intervistë me zv/kryeministrin e Kosovës, Behgjet Pacolli


Intervistë me zv/kryeministrin e Kosovës, Behgjet Pacolli
please wait

No media source currently available

0:00 0:12:00 0:00

Zëvendës kryeministri dhe ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli ndodhet për një vizitë zyrtare në Shtetet e Bashkuara. Ai i dha një intervistë Zërit të Amerikës, ku foli për të ardhmen e Ballkanit dhe sfidat per vendin dhe rajonin.

XS
SM
MD
LG