Lidhje

OSBE: Shmangni blerjen e votave dhe komisionet partiake


OSBE: Shmangni blerjen e votave dhe komisionet partiake
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:04 0:00

OSBE i bëri sot thirrje komisionit të posaçëm për reformën zgjedhore të zbatojë rekomandimet e zyrës ODIHR pas dy zgjedhjeve të fundit dhe ta mbajë këtë si qëllim kryesor në punën e vet.

XS
SM
MD
LG