Lidhje

Komiteti Shqiptar i Helsinkit për luftën kundër terrorizmit


Komiteti Shqiptar i Helsinkit për luftën kundër terrorizmit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:03 0:00

Komiteti Shqiptar i Helsinkit zhvilloi sot në Shkodër takimin "Shoqëria civile kundër ekstremizmit të dhunshëm", ku u theksua nevoja e bashkërendimit të përpjekjeve për parandalimin e rasteve të ektremizmit dhe, në veçanti, terrorizmit.

XS
SM
MD
LG