Lidhje

Ecuria e reformës në drejtësi, vonesat dhe rezultatet


Ecuria e reformës në drejtësi, vonesat dhe rezultatet
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:39 0:00

Në Tiranë Parlamenti, institucione dhe organizata të pavarura vendase e ndërkombëtare diskutuan sot mbi ecurinë e reformave gjatë këtij viti. Reformimi i sistemit gjyqësor mbetet për të gjithë sfida dhe ambicia kryesore në rrugën drejt Bashkimit Europian, u tha në takim.

XS
SM
MD
LG