Lidhje

Kosovë, 100 ditët e qeverisë


Kosovë, 100 ditët e qeverisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:17 0:00

Në Kosovë, qeveria e re mbushi njëqind ditë të punës së saj ndërsa ende vazhdon të përballet më sfida të shumta që nga ato të brendshme që kanë të bëjnë me përmbushjen e detyrimeve ndërkombëtare dhe deri te ato të jashtme që kanë të bëjnë me integrimet evropiane.

XS
SM
MD
LG