Lidhje

Interesim për njohjen me dosjet e ish Sigurimit të Shtetit


Interesim për njohjen me dosjet e ish Sigurimit të Shtetit
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:36 0:00

Autoriteti për Informimin mbi Dokumentet e ish Sigurimit të Shtetit zhvilloi sot në Shkodër një takim me ish të përndjekur politikë dhe të rinj me synim informimin për ecurinë e procesit të njohjes me dosjet, proces ky që i shërben dekomunistizimit të shoqërise shqiptare.

XS
SM
MD
LG