Lidhje

Kosovë, debati për kufirin me Malin e Zi


Kosovë, debati për kufirin me Malin e Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:31 0:00

Në Kosovë, komisioni për shënimin e kufirit përsëriti qëndrimin se marrëveshja e arritur me Malin e Zi është e gabuar dhe e dëmton tërësinë tokësore të vendit.

XS
SM
MD
LG