Lidhje

Shqipëri: Ngjarjet kryesore të 2018-ës


Shqipëri: Ngjarjet kryesore të 2018-ës
please wait

No media source currently available

0:00 0:18:58 0:00

Në Shqipëri, viti 2017 u dominua nga zhvillime të vrullshme politike, me një krizë të gjatë, zgjedhjet e reja të përgjithshme dhe debate të shumta që do të pasojnë për çështjet e lidhura me korrupsionin e drogën.

XS
SM
MD
LG