Lidhje

Kosova, ndikimi politik dhe lufta anti-korrupsion


Kosova, ndikimi politik dhe lufta anti-korrupsion
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:50 0:00

Kosova edhe gjatë vitit që shkoi është përballur me kritika për shkallën e lartë të korrupsionit dhe mangësive në luftën kundër kësaj dukurie posaçërisht në rastet e nivelit të lartë.

XS
SM
MD
LG