Lidhje

Intervistë me këngëtarin Durim Morina


Intervistë me këngëtarin Durim Morina
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:27 0:00

Durim Morina i njohur me emrin e artit Mirud, është një djalosh nga Kosova, që jeton prej rreth 7 vitesh në SHBA, dhe duket po hyn me sukses në tregun amerikan të muzikës. Me këngën Puzzle, Mirud është renditur në vendin e 23-të mes këngëve pop amerikane. Ai i dha një intervistë Zërit të Amerikës.

XS
SM
MD
LG