Lidhje

Media Arkivi

Sezoni i gripit në SHBA


Sezoni i gripit në SHBA
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:30:04 0:00

Mjekët thonë se sezoni i gripit këtë vit në Shtetet e Bashkuara ka qenë mjaft i rëndë dhe mund të keqësohet. Shumë nga pacientët mendojnë se janë me rrufë dhe nuk i kushtojnë vëmendje një sëmundjeje që mund të jetë vdekjeprurëse

XS
SM
MD
LG