Lidhje

Media Arkivi

Tiranë: Polemika mbi drogën në festën e policisë


Qeveria dhe opozita shkëmbyen sërish replika mbi gjendjen e rendit publik, duke marrë shkas nga përvjetori i krijimit të policisë. Ajo që për opozitën është kapje e policisë nga drejtues të korruptuar, për qeverinë është reformim dhe rilindje e forcave të rendit.

XS
SM
MD
LG