Lidhje

Kurti dhe gara për kryetar të Lëvizjes Vetëvendosje


Në Kosovë, Albin Kurti tha se do të bashkëpunojë me të gjithë për interesin e lëvizjes Vetëvendosje. Ai i bëri këto komente gjatë shpalosjes së programit të tij si kandidati i vetëm për postin e kryetarit të kësaj lëvizjeje në një kohë kur ajo po përballet me krizën më të rëndë që nga formimi i saj. Shumë anëtarë të dorëhequr të Vetëvendosjes nuk morën pjesë gjatë paraqitjes së zotit Kurti.

Albin Kurti – kandidati i vetëm për postin e kryetarit të lëvizjes Vetëvendosje
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:22 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG