Lidhje

Fishta dhe botimi i veprës së tij


Fishta dhe botimi i veprës së tij
please wait

No media source currently available

0:00 0:30:04 0:00

Botuesi i veprës së plotë të Fishtës, Frano Kulli, thotë se tashmë është botuar gjithçka nga krijimtaria e Fishtës në poezi, prozë, dramaturgji, satirë dhe publicistikë, ndërkohë që po bëhen përpjekje për mbledhjen dhe botimin e letërkëmbimit të tij

XS
SM
MD
LG