Lidhje

Qeveria dhe opozita po ashpërsojnë retorikën politike


Qeveria dhe opozita po ashpërsojnë retorikën politike
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:52 0:00

Në Shqipëri, qeveria dhe opozita po ashpërsojnë retorikën politike, duke fajësuar njëra-tjetrën për ecurinë e reformave. Opozita po kërkon një qeveria anti-mafia, ndërsa qeveria tha se vendi po afrohet përherë e më tepër me Bashkimin Europian.

XS
SM
MD
LG