Lidhje

Vritet politikani serb i Kosovës, Oliver Ivanoviç


Vritet politikani serb i Kosovës, Oliver Ivanoviç
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:47 0:00

Politikani serb Oliver Ivanoviç, u vra të martën në veriun e Mitrovicës. Autoritetet thanë se ai u qëllua para zyrës së tij. Policia ka ofruar një shpërblim për informacione rreth vrasjes, dhe autorëve të mundshëm. https://www.zeriamerikes.com/a/kosovo-oliver-ivanovic/4209617.html

XS
SM
MD
LG